چاپ پوستر

چاپ پوستر به طور کلی به دو روش چاپ دیجیتال و چاپ افست انجام می شود. اگر می خواهید پوستر شما با کیفیت بالا چاپ شود ، توصیه می شود از چاپ افست تمام رنگی استفاده کنید. لازم به ذکر است که طراحی و چاپ پوستر در اصفهان دو عنصر مکمل برای خروجی با کیفیت از مرحله چاپ است. بنابراین ، بهتر است پوستر را چاپ و در مجموعه ای طراحی کنید که تیم طراحی با صنعت چاپ آشنا باشند ، زیرا این دانش به طراح گرافیک اجازه می دهد طراحی خود را به گونه ای انجام دهد که بهترین کیفیت در صحنه برای چاپ هدف اصلی از چاپ پوستر اطلاعات و تبلیغات است و باید تنظیم شود و ابعاد پوستر باید به گونه ای باشد که رهگذران بتوانند به راحتی آن را بخوانند و پیام مورد نظر را دریافت کنند. با ایران گرافیک همراه باشید.

معمولاً بیشترین چاپ پوستر در مسافت های طولانی در ابعاد 50 در 70 و A1 و A2 انجام می شود. برای مسافت های کوتاه تر ، ابعاد 35 در 50 و A3 و A4 به طور کلی استفاده می شود. از دیگر قالب های مورد استفاده در چاپ پوستر می توان به پوستر B4 با حداکثر ابعاد 24 در 34 ، پوستر B3 با حداکثر ابعاد 34 در 48 ، پوستر B2 با حداکثر ابعاد 48 در 68 اشاره کرد.

به عبارت دیگر ، هیچ محدودیتی در اندازه ، تیراژ و ابعاد پوستر لازم به ذکر است که چاپ بزرگ در چاپ پوستر بسیار مقرون به صرفه است تا دوره چاپ کم. کاغذی که برای چاپ پوستر در اصفهان استفاده می شود به طور معمول شیشه 150 و بزرگتر است. گروه طراحی ایران گرافیک ، با داشتن یک تیم طراحی مجرب و کارکنان اختصاصی چاپ پوستر ، مفتخر است که با بسیاری از ارگان ها و شرکت های بزرگ دولتی با اعتبار سابقه کار خود همکاری می کند.

چاپ پوسترهای تبلیغاتی

چاپ پوسترهای تبلیغاتی با طرح های خیره کننده می تواند یکی از موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش های اطلاع رسانی و تبلیغات باشد. در مکان هایی که رفت و آمد زیاد است ، چاپ پوسترهای تبلیغاتی و قرار دادن آنها در مکان مناسب می تواند به بخش گسترده ای از جامعه برسد و پیام مورد نظر شما را دریافت کند. اگر می خواهید پوستر تبلیغاتی خود را با کیفیت بالا چاپ کنید ، بهتر است از چاپ افست با فویل مخصوص استفاده کنید. همچنین برای دوام بهتر پوستر در برابر باران و آفتاب شدید و وزش باد شدید ، بهتر است از خدمات پس از فروش برای پوسترهای تبلیغاتی مانند جلد UV و سایر سلفون ها استفاده کنید.

در نمایشگاه ها ، کنگره ها و سمینارهای علمی ، تبلیغات یا چاپ پوستر آموزشی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. بسیار توصیه می شود که قبل از چاپ پوستر تبلیغاتی ، به طراحی گرافیک توجه زیادی داشته باشید و باید از یک تیم طراحی حرفه ای استفاده کنید ، زیرا فقط یک طراح گرافیک متخصص و خلاق می تواند طرحی جذاب و م createثر ایجاد کند که می توانید استفاده کنید. به محض مشاهده پیام. بازخورد بگیرید و تحت تأثیر قرار بگیرید و نام تجاری شما برای شخص ماندگار شود.

توجه داشته باشید که به یاد ماندنی بودن بسیار مهم است ، گاهی اوقات یک شعار تبلیغاتی کوتاه و به یاد ماندنی بیش از هزار جمله تأثیر دارد. بعد از متن ، تأثیر عکس و تصویر را دست کم نگیرید ، یک عکس صنعتی یا تبلیغاتی می تواند جایگزین بسیار خوبی برای جمله ها و توضیحات باشد ، و تنها راه داشتن کیفیت مطلوب در چاپ پوستر تبلیغاتی شما این است که برای تصویر مورد نظر شماست. از عکاسی صنعتی استفاده کنید. چاپ پوستر تبلیغاتی معمولاً در A1 ، A2 ، A3 ، A4 و B1 ، B2 ، B3 ، B4 یعنی قالب های رایج مانند 50 * 70 ، 35 * 50 ، 48 * 68 ، 34 * 48 و 24 * 34 موجود است. عرضه می شود.

چاپ پوستر ویژه و ارزان

چاپ پوستر در اصفهان : ارائه خدمات چاپ پوستر و چاپ پوسترهای لمینت در ابعاد بزرگ و قیمت های مناسب در اندازه های دلخواه. پوستر را می توان به عنوان صفحه ای حاوی اطلاعات شامل عکس و متن در نظر گرفت . پوسترها می توانند در تبلیغات ، اخبار ، و حتی در هنر و طراحی استفاده شوند. یکی از مهمترین ویژگی ها و نتایج پوستر ، طراحی پوستر است. طراحی و چاپ پوستر هر دو مکمل یکدیگر هستند و باید در یک استاندارد عالی طراحی و با بالاترین کیفیت ممکن چاپ شوند تا بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. پوسترها را می توان در اندازه های مختلف چاپ کرد که می تواند چندین بار استفاده شود:

  • چاپ پوستر بزرگ
  • چاپ پوستر سه بعدی
  • چاپ پوستر چند لمینت
  • چاپ پوستر A3
  • چاپ پوستر A2
  • چاپ پوستر A1
  • چاپ پوستر 100 * 70
  • چاپ پوستر 35 * 50
  • چاپ پوستر 50 * 70

قیمت چاپ پوستر

در نظر بگیرید که ما قصد داریم قیمت یک پوستر 50 * 75 را محاسبه کنیم هزینه چاپ پوستر را می توان به دو روش محاسبه کرد. قیمت چاپ پوستر اول در چهار رنگ ، روی 145 گرم براق با اشعه ماورا بنفش و هزینه چاپ پوستر دوم بدون UV است. برای محاسبه قیمت چاپ یک پوستر با تیراژ 3000 نسخه ، می توان از روش زیر استفاده کرد:

700000 ریال = 50 * 4 * 70 * 50

50 * 70 = ابعاد

4 = تعداد رنگها

50 = درصد قیمت

قیمت چاپ پوستر A3 / هزینه چاپ پوستر A3 / قیمت چاپ پوستر Arafa a2 / هزینه چاپ پوستر a1 / قیمت چاپ پوستر a1 / قیمت چاپ چاپ پوستر A2 / قیمت چاپ پوستر 50 در 70 / هزینه چاپ پوستر 50 * 70 / قیمت چاپ پوستر 50 * 70 / قیمت چاپ پوستر 100 * 70

قیمت چاپ افست تبلیغاتی براق براق بر اساس نوع کاغذ و مواد ، گرمایش ، گردش سفارش محاسبه می شود. استفاده از سلفون UV یا پوشش استوانه ای یک سرویس اضافی است که به هزینه چاپ پوستر اضافه می شود.